Mini

Vi ønsker alle jenter og gutter født i 2011-15 velkommen til SIF Mini!

 

Minien er delt opp følgende lag:

  • Mini 3 er for jenter født i 2011 

  • Mini 3G er for gutter født i 2011

  • Mini 2 er for jenter født i 2012 

  • Mini G1/G2 er for gutter født 2012 eller 2013

  • Mini 1 er for jenter født i 2013

  • MiniMini er for gutter og jenter født i 2014 eller 2015

På miniturneringer spilles det med lag bestående av både jenter og gutter. Får vi nok gutter og jenter vil det bli laget egne gutte- og jentegrupper.

Mini 3 Jenter (2011)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Lilly Guttormsen, 47314960, lilly_guttormsen@hotmail.com

Trener Elisabeth Grøsfjeld, 41662631, elisgros@gmail.com

Trener Eirik Elholm, 92825523, eirik.elholm@gmail.com

Oppmann Karen Klovning, 90674904, karen.klovning@gmail.com

Mini 3 Gutter (2011)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Kaja Jordanger, 94253171, kaja23@hotmail.com

Trener Erik Øgreid Hartvigsen, 97592962, erik.hartvigsen@me.com

Oppmann Marte Skrede, 40069686, marteskrede@hotmail.com

Mini 2 Jenter (2012)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Eivind Jacobsen, 93488679, eivind.jacobsen@hotmail.no

Trener Christer Viste Levik, 41550045, christer.levik@gmail.com

Trener Agnete Monsen Staurland, 91534615 a.m.staurland@gmail.com

Trener Øystein Klokk, 47711913, klokkpost@gmail.com

Oppmann Britt Meberg, 95280825, britt.meberg@gmail.com

Oppmann Lene Skjørestad Lidsheim, 47510740, lene@skjoerestad.com

Mini G1/G2 Gutter (2012 og 2013)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Tore Drange, 93221594tore.drange@edison.it

Trener Geir Engelsgjerd, 90874307, geir.engelsgjerd@lyse.net 

Mini 1 Jenter (2013)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Silje Bergundhaugen, 45630606, s_ilje_b@hotmail.com

Oppmann Nicolai Steen Cappelen, 98084710, morgankanne83@live.no

MiniMini Jenter og gutter (2014 og 2015)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Astrid Hunnes Solhaug, 92261232, ahsolhaug@gmail.com

Praktisk informasjon

Følgende trenger barna på trening: 

  • Hallsko/håndballsko. Gymsokker er ikke egnet

  • Håndball (merket med navn)

  • Drikkeflaske med vann (merket med navn)

 

Alle barna møter opp 5 minutter før vi starter, og da er det viktig at de har:

  • vært på toalettet

  • fylt opp vannflaskene sine

  • har ball som er pumpet og klar

  • skoene knyttet med dobbeltknute:-)

Vi er helt avhengig av hjelp fra dere foreldre til å hente ulike rekvisita til treningene, både før, under og etter. Målene vi bruker i minien er mindre enn de vanlige og må inn på banen før trening og ryddes på plass etterpå. Vi ønsker også at foreldrene skal være med ned og sitte langs kanten av banen under treningen. Når vi er så mange barn trenger vi hjelp fra dere. Selv om barna har blitt så store at de klarer mye selv, er det fort noen skolisser som løsner, noen som har fått et skrubbsår på kneet osv.  

Støtteapparat

Som de fleste idrettsforeninger er også SIF Håndball foreldredrevet. Lagene er helt avhengig av å ha foreldre som trenere og oppmann. Vær med å engasjer deg! Kontakt en av oss i støtteapparatet dersom du har spørsmål til minien.

Stavanger IF Håndball
c/o Bokholderiet Hinna AS
Postboks 6522, Gausel
4087 Stavanger    

Org.nr 970403507
post@sifhandball.no

 

© 2019 by SIF Håndball.