top of page

Mini

Vi ønsker alle jenter og gutter født i 2014-2018 velkommen til SIF Mini!

 

Minien er delt opp følgende lag:

  • Mini 3 er for jenter født i 2014

  • Mini 2 er for jenter født i 2015 

  • Mini 1 er for jenter og gutter født i 2016

  • Mini 2G/3G er for gutter født i 2014 og 2015

  • MiniMini er for gutter og jenter født i 2017 og 2018

På miniturneringer spilles det med lag bestående av både jenter og gutter.

Får vi nok gutter og jenter vil det bli laget egne gutte- og jentegrupper.

Mini 3 Jenter (2014)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Håkon Kaltveit, 99702295, hakon.kaltveit@halliburton.com

Trener Morten Yttervik, mytter@gmail.com

Oppmann Roger Johannessen, 95131456, roger.johannessen@lyse.net

Oppmann Line Burmeister Vikan, 40611225, line_b_91@hotmail.com

Mini 2 Jenter (2015)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Trener Kristian Aksland, 90107661, kristian.aksland@kluge.no

Trener/Oppmann Stine Baardsgaard, 93641744, stine.baardsgaard@gmail.com

Mini 1 Jenter og gutter (2016)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Vi mangler oppmann for denne aldersgruppen. Ta kontakt med trener Nicolai for å bli med.

Trener Nicolai Steen Cappelen, 98084710, morgankanne83@live.no

Trener Marlene Bergsagel, 92881558, marlenebergsagel@gmail.com

Trener Line Frost Pihl, 98033602, linefrost@lyse.net

Mini 2G/3G Gutter (2014 og 2015)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Vi mangler oppmann og andre i teamet rundt denne aldersgruppen. Ta kontakt med trener Erik Hapnes

Trener Erik Hapnes, 94288162, erik.hapnes@gmail.com

Minimini Jenter og Gutter (2017 og 2018)

Treningstid:

Se treningstidene på denne linken

Vi mangler oppmann og andre i teamet rundt denne aldersgruppen. Ta kontakt med trener Morten for å bli med.

Trener Morten Johannessen, 97081069, morten.Johannessen@kruse-smith.no

Praktisk informasjon

Følgende trenger barna på trening: 

  • Hallsko/håndballsko. Gymsokker er ikke egnet

  • Håndball (merket med navn)

  • Drikkeflaske med vann (merket med navn)

 

Alle barna møter opp 5 minutter før vi starter, og da er det viktig at de har:

  • vært på toalettet

  • fylt opp vannflaskene sine

  • har ball som er pumpet og klar

  • skoene knyttet med dobbeltknute:-)

Vi er helt avhengig av hjelp fra dere foreldre til å hente ulike rekvisita til treningene, både før, under og etter. Målene vi bruker i minien er mindre enn de vanlige og må inn på banen før trening og ryddes på plass etterpå. Vi ønsker også at foreldrene skal være med ned og sitte langs kanten av banen under treningen. Når vi er så mange barn trenger vi hjelp fra dere. Selv om barna har blitt så store at de klarer mye selv, er det fort noen skolisser som løsner, noen som har fått et skrubbsår på kneet osv.  

Støtteapparat

Som de fleste idrettsforeninger er også SIF Håndball foreldredrevet. Lagene er helt avhengig av å ha foreldre som trenere og oppmann. Vær med å engasjer deg! Kontakt en av oss i støtteapparatet dersom du har spørsmål til minien.

J2014 - 2.jpg
J2015 - 1.jpg
G2014-15 - 2.jpg
JG 2016 - 2.jpg
bottom of page